Anasayfa   -   Künye   -   İletişim 17 Eylül 2019 Salı
       Siyaset  -   Eğitim  -   Güncel  -   Magazin  -   Spor  -   Sağlık  -   Diğer  -   Kültür Sanat  -  
 
      
Başlıksız Belge
 Anasayfa    >  Diğer
  Gönüllerin Kaymakamını “Sur’a” uğurladık   11.05.2018  
   Çınarcık’a geldiği ilk günden itibaren Devlet’in sıcak ve güler yüzünü vatandaşlara yansıtan Kaymakam Abdullah Çiftçi, Diyarbakır’ın Sur ilçesine dualar ve arkasından su dökülerek uğurlandı.
   

İçişleri Bakanlığı tarafından Diyarbakır’ın Sur ilçesine Kaymakam ve Kayyum Belediye Başkanı olarak geçici görevle görevlendirilen Yalova Vali Yardımcısı ve Çınarcık Kaymakamı Abdullah Çiftçi, ilçeden ayrıldı. Kaymakam Çiftçi’nin ilçeden ayrılacağını haber alan yüzlerce Çınarcık’lı vedalaşmak için Hükümet Konağı önüne geldi. Hükümet konağı önünde toplanan vatandaşlara kısa bir konuşma yapan Kaymakam Çiftçi, söz konusu devletse gerisinin teferruat olduğunu dile getirdi.

Çiftçi, “Böyle bir görev tevdii edildi. Sayın Bakanımız ihtiyaç var dedi. Bizde söz konusu devletse gerisi teferruattır diyoruz. Ama 15 aydır Çınarcık’tayız Allah hepinizden razı olsun. her kesimden teveccühler aldık. İnşallah gideceğiz ve görevimizi yapıp dönmeyi umut ediyoruz. Kısmet olursa 2,5 ay sonra yine burada olacağız. Geldiğimizde hepinizi yine aynı şekilde burada görmek ümidiyle hakkınızı helal edin.” diye konuştu.

Okunan duanın ardından uğurlama programına katılan vatandaşlarla tek tek vedalaşan Kaymakam Çiftçi daha sonra arkasından su dökülerek uğurlandı.

 

      Köşe Yazarları

Ayhan Polat
Kalemin Gölgesi

Yalovaspor’u sahiplendiler
Bülent Gürçam


Malazgirt Zaferi’nin 948. Yıl dönümü
Fikret Şipal


TİCARETTE YAPAY ZEKA VE ENDÜSTRİDE 4. 0. KÜRESEL EKONOMİ- YEREL ÜRETİCİ-ENFLASYON
Servan Altıkanat


HÜZÜNLÜ MISRALAR
 
 

Copyright © 1995 - 2019
       Siyaset  -   Eğitim  -   Güncel  -   Magazin  -   Spor  -   Sağlık  -   Diğer  -   Kültür Sanat  -  

Yalova Haber  -  Çiftlikköy Haber  -  Çınarcık Haber