Anasayfa   -   Künye   -   İletişim 14 Aralık 2018 Cuma
       Siyaset  -   Eğitim  -   Güncel  -   Magazin  -   Spor  -   Sağlık  -   Diğer  -   Kültür Sanat  -  
 
      
Başlıksız Belge
 Anasayfa    >  Güncel
  Lezzeti anlatmaya “Birtat” yeter   15.05.2018  
   
   

Bir Tat Kebap Lahmacun Kellepaça Salonu

Çınarcık’ın yeni lezzet durağı “Bir Tat Kebap Lahmacun Kellepaça Salonu” oldu. Taşliman Mahallesi Barbaros Caddesi üzerinde hizmet vermeye başlayan işletmenin açılışını Çınarcık Belediye Başkanı Avni Kurt ve davetliler yaptı.

25 yıllık tecrübe ve beraberinde gelen lezzeti Çınarcık’a taşıyan Nuri Köse ve Veysel Tokmacı’nın işletmeciliğini yaptığı “Bir Tat Kebap Lahmacun Kellepaça Salonu” görkemli bir açılışla hizmet vermeye başladı. Siyaset ve İş dünyasından çok sayıda kişi ile vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği açılışta, işin ustaları hünerlerini gösterdi. Satır kebabının doyumsuz tadı, odun ateşinde pişen lahmacunun ve pide çeşitleri, kelle paça, deniz kenarında kahvaltı ve farklı lezzetleri misafirlerine sunan “Bir Tat” Çınarcık’ın yeni lezzet durağı oldu.

Açılış kurdelesini kesen Çınarcık Belediye Başkanı Avni Kurt, yatırımlarında Çınarcık’ı tercih eden işletmecilere teşekkür etti. Taşliman bölgesine yapılan hizmetlerle her geçen gün daha çok tercih edildiğini de vurgulayan Kurt, işletmenin Çınarcık’a hayırlı olmasını diledi.

Haber/ Foto: Yunus Ozan SÖYLER

      Köşe Yazarları

Ayhan Polat
Kalemin Gölgesi

O gün çok yakın, ‘Yalova Yollarında Yolunu Bulanlar…’
Bülent Gürçam


Hemreylik “Azeri Türkçesi’nde birlik, dostluk”
Fikret Şipal


ZAP SUYUNUN ÜSTÜNDE İPTEN KÖPRÜYLE GEÇERKEN BOĞAZ İÇİ KÖPRÜSÜNE NE GEREK VAR; EVLERDE ÇEVİRMELİ TELEFON VARKEN, IP, APPLE, SAMSUNG ÇİFT KAMERA OLMAZ 4 KAMEREYA NE GEREK VAR!
Servan Altıkanat


Kimlerin yerinde olmak istemezdim?
 
 

Copyright © 1995 - 2018
       Siyaset  -   Eğitim  -   Güncel  -   Magazin  -   Spor  -   Sağlık  -   Diğer  -   Kültür Sanat  -  

Yalova Haber  -  Çiftlikköy Haber  -  Çınarcık Haber