Anasayfa   -   Künye   -   İletişim 14 Aralık 2018 Cuma
       Siyaset  -   Eğitim  -   Güncel  -   Magazin  -   Spor  -   Sağlık  -   Diğer  -   Kültür Sanat  -  
 
      
Başlıksız Belge
 Anasayfa    >  Güncel
  Gülkent İlkoku/Ortaokulu’nda aşure etkinliği   12.10.2018  
   11.10.2018 Perşembe günü, Gülkent İlkokulu/Ortaokulu’nda Okul Aile Birliği’nin düzenlemiş olduğu etkinlikte aşure ikramı yapıldı.
   

Her projeye, kendine has farklılık katmayı başaran Gülkent İlkokulu/Ortaokulu’nda düzenlenen bu aşure etkinliği de alışılmışın dışında gerçekleşti. Etkinliğe katılanlar, okul bahçesinde bir gemi figürü görünce şaşkınlıklarını gizleyemezlerken, çok daha farklı ve eğlenceli bir aşure etkinliğinin gerçekleşeceğinin sinyallerini de aldılar.

Öğretmenler tarafından düzenlenen koreografide, “Nuh’un Gemisi” tiyatre edildi. Birçok hayvan kostümü giyen öğrenciler, temsili geminin içinde Nuh tufanını canlandırdı. Herkesin çok eğlendiği ve keyifli vakit geçirdiği etkinliğe; Çınarcık Kaymakamı Soner Kırlı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Karadağ, İlçe Müftüsü İdris Yavuzyiğit, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Muzaffer Doğan ve Bülent Sertkaya’nın yanı sıra okul yöneticileri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler de katıldı.

Haber: Oğuzhan Öztürk

      Köşe Yazarları

Ayhan Polat
Kalemin Gölgesi

O gün çok yakın, ‘Yalova Yollarında Yolunu Bulanlar…’
Bülent Gürçam


Hemreylik “Azeri Türkçesi’nde birlik, dostluk”
Fikret Şipal


ZAP SUYUNUN ÜSTÜNDE İPTEN KÖPRÜYLE GEÇERKEN BOĞAZ İÇİ KÖPRÜSÜNE NE GEREK VAR; EVLERDE ÇEVİRMELİ TELEFON VARKEN, IP, APPLE, SAMSUNG ÇİFT KAMERA OLMAZ 4 KAMEREYA NE GEREK VAR!
Servan Altıkanat


Kimlerin yerinde olmak istemezdim?
 
 

Copyright © 1995 - 2018
       Siyaset  -   Eğitim  -   Güncel  -   Magazin  -   Spor  -   Sağlık  -   Diğer  -   Kültür Sanat  -  

Yalova Haber  -  Çiftlikköy Haber  -  Çınarcık Haber