Anasayfa   -   Künye   -   İletişim 18 Nisan 2019 Perşembe
       Siyaset  -   Eğitim  -   Güncel  -   Magazin  -   Spor  -   Sağlık  -   Diğer  -   Kültür Sanat  -  
 
      
Başlıksız Belge
 Anasayfa    >  Güncel
  Vali Erol göreve başladı   05.11.2018  
   Son Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Yalova Valiliğine atanan Muammer Erol, 05.10.2018 Pazartesi günü itibari ile görevine başladı.
   

Vali Erol’u karşılamaya; Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit, Armutlu Kaymakamı Abdülselam Öztürk, Çınarcık Kaymakamı Soner Kırlı, Çiftlikköy Kaymakamı Cengiz Karabulut, Termal Kaymakamı Vehbi bakır, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Ali Gemalmaz, Çınarcık Belediye Başkanı Avni Kurt, Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, birçok bürokrat ve parti il teşkilatları katıldı.

Herkesle tek tek tokalaşan Vali Erol, makamına geçtikten sonra basın mensuplarına şu açıklamaları yaptı; “Karşılamaya gelen herkese teşekkür ediyorum. Önceki Valimiz Tuğba Yılmaz hanımefendiye de hem teşekkür ediyor hem de yeni görevinde başarılar diliyorum. Sizler, basın mensuplarına da teşekkür ediyorum. Siz basın mensuplarıyla sık sık karşılacağız. Sizin de bir fikriniz, bir öneriniz ya da yanlış gördüğünüz durumlar olursa çekinmeden gelip söyleyebilirsiniz. Her şeyi beraber paylaşıp, beraber başaracağız. O yüzden sağolun, varolun diyorum. Daha önceden Yalova’da yılını hatırlamıyorum ama müfettişlik sırasında kısa bir görevim olmuştu o zaman gelmiştim. Onun dışında Yalova’da bir görevim olmadı. Yalova, memleketimizin güzide şehirlerinden ve burada görev alan insanların reddedemeyeceği güzellikte bir şehirdir. Büyük Atatürkümüzün de gözbebeği biliyorsunuz. Böyle bir şehirde, bana Vali sıfatıyla görev yapma fırsatını veren Cenab-ı Hak’ka şükrediyorum. İnşallah bu fırsatı iyi değerlendirip, günü geldiğinde buradan ayrılırken iyi hatırlanarak, iz bırakarak ayrılırız. Sizlerden de bu konuda yardım isteyeceğim. Yardım da şu; bende gördüğünüz bu olmadı dediğiniz ne varsa gelin söyleyin. Çünkü biz masa başında otururken ıskaladığımız şeyler olabiliyor. Siz basın mensupları bunu en iyi görecek arkadaşlarımızsınız. Tekrar teşekkür ediyorum, sağolun”

Haber/Fotoğraf: Oğuzhan Öztürk

      Köşe Yazarları

Ayhan Polat
Kalemin Gölgesi

HADİ BAKALIM, KOLAY GELSİN…
Bülent Gürçam


HAYIRLI OLSUN!
Fikret Şipal


PEMPİŞLENMEK! SEN ANLARSIN.
Servan Altıkanat


TEŞEKKÜRLER AVNİ KURT
 
 

Copyright © 1995 - 2019
       Siyaset  -   Eğitim  -   Güncel  -   Magazin  -   Spor  -   Sağlık  -   Diğer  -   Kültür Sanat  -  

Yalova Haber  -  Çiftlikköy Haber  -  Çınarcık Haber